FETHİYE WRECK TCSG-121

Fethiye kaymakamlığının önderliği ve derneğimizin büyük çabası ile 2012 yılının Nisan ayında Samsun'dan romörkörlerle çekilerek getirilen TCSG-121 sahil güvenlik botu, yıllarca deniz kuvvetlerine ve sahil güvenlik birimine hizmet verdikten sonra şimdi Fethiye'nin dalış turizmine ve deniz dibi canlılığının artması için hizmet vermektedir. Emeği geçen herkese ve tüm sponsorlarımıza Fethiye Dalış Turizmi ve su altı canlı florası için teşekkür ediyoruz. TCSG-121 Fethiye (wreck) batığı ve yarattığı canlılık. TCSG-121 Fethiye (wreck) batığının videosunu hassas bir çalışma yaparak vimeo.com sitesine koyan ve bu videonun izlenmesine olanak sağlayan LÜTFÜ TANRIOVER'E teşekkür ediyoruz.

Samsun'dan romörkörlerle çekilerek 2012 kış aylarında Fethiye iskelesine getirilen TCSG-121 sahil güvenlik botunun batırılıdığı 17.Nisan.2012 gününe kadar üzerinde yapılan temizleme çalışmalarını anlatan, batırılmasını saniye saniye gösteren çok güzel bir çalışma. Temizleme çalışmaları sırasında ağır işçi gibi çalışan dernek üyelerimize teşekkür ediyoruz. TCSG-121 Fethiye (wreck) batığı son görevine giderken. TCSG-121 Fethiye batığının videosunu hassas bir çalışma yaparak vimeo.com sitesine koyan ve bu videonun izlenmesine olanak sağlayan Kamera: MUTLU KURTBAŞ ve Kurgu: MUTLU PAYASLIOĞLU'NA teşekkür ediyoruz.

Fethiye TCSG-121 batığı 27 metre zemin derinliğinde durmaktadır. Bu videodan anlaşılacağı üzere serbest dalış yapanlar ile zıpkınla balık avlayanlar bu batığa rahatlıkla dalabilirler. Buradan zıpkınla balık avlayanlara sesleniyorum; bu batığı buraya koymak için çalışanları da günahlarınıza ortak etmeyin. Bu konuda sorumlu olan yetkilileri de göreve çağırıyorum; Bu batık buraya bazı kendini bilmez kişilerin kolay balık avlayabilmeleri için konmadı. deniz dibi canlığını ve folarısını arttırmak için yerleştirildi. Bu nedenle en kısa sürede batık ve çevresini avcılağa yasaklamınız gerekmektedir. Gereğini yapmayanlar her türlü günaha ortak oluyor demektir. TCSG-121 Fethiye (wreck) batığına serbest dalış. TCSG-121 Fethiye batığının videosunu hassas bir çalışma yaparak vimeo.com sitesine koyan ve bu videonun izlenmesine olanak sağlayan LÜTFÜ TANRIOVER ve BARIŞ BAYRAKTAR'A teşekkür ediyoruz.

TCSG-121 Fethiye batığının videosu buradan izleyemiyorsanız vimeo.com sitesinden "SG 121" diye arama yaparak da izleyebilirsiniz.

TCSG-121 FETHİYE (WRECK) BATIĞINA DALMAYAN KALMASIN!.

Çaylar dernekten!.